הרהורי חתונה

You may also like...

4 Responses

 1. פולי says:

  אותם השיקולים והרצונות הניעו גם אותי: שיהיה אנחנו, מיוחד ויפה ולא יקר מדי. קשה לי להגיד שלבסוף כל החתונה לא יצאה יקרה, מה שבטוח זה שעל חלק מהדברים חסכנו יותר ועל חלק מהדברים לא התפשרנו ויצא בדיוק כמו שרצינו. למשל, המקום היה לנו מאוד חשוב, אז הלכנו על מקום יפה שגם היה מהיקרים יותר (“חגיגה בכפר”-שלצערי נסגר:() הרגשנו שם פשוט בבית ועד היום אנחנו מקבלים מחמאות. בדברים אחרים, כמו דיג”י וצלם לא לקחנו את אנשי המקצוע הכי מוכרים בתחום ולכן גם שילמנו בהתאם אבל הם היו אדירים, מקצועיים ומוכשרים! אז נראה לי שהעצה הכי טובה שלי – היא לא להתפשר על כלום בעצם אבל גם לא לפחד לפנות לספקים פחות “מוכרים” כי זה לא אומר שהם פחות טובים ותבחרו מקום שתרגישו בו בבית! זה הכי חשוב!

  • Noga Sadan says:

   העצה שלך נפלאה, אני מניחה שנצטרך לעשות רשימה של מה שחשוב לנו ומה פחות (בתקווה שנסכים אחד עם השני) ונתפור לנו חתונה למידותנו. ראיתי תמונות מחתונות בחגיגה בכפר וזה היה נראה מעלף. ולגבי ספקים פחות מוכרים- אני מאוד אוהבת לתמוך בבעלי מקצוע בתחילת דרכם, ויודעת שיש אנשים מוכשרים במחירים ממש סבירים. הפחד היחיד הוא שבהתחלה יש יותר סיכויים לפאשלות ולא הייתי רוצה ליפול עם בעל מקצוע שאני לוקחת (עם כל הלחץ בחתונה וזה…) אני תוהה איך יודעים שספק מתחיל הוא מקצוען ושלא יהיו בעיות :/

 2. יעל says:

  וכמו הרבה פעמים אחרי שאני קוראת פוסט שלך… מרגיש לי שאנחנו נורא דומות 🙂 בעוד שישה ימים אחגוג שנה ראשונה של נישואין, שנחגגו ביום שהיה כולו שלנו ו”אנחנו”, יחד עם השילוב הכה חמקמק של “מתוקצב” ו”שקול”. זה היה באמת לא קל, והיו פעמים שאפילו קצת מורט עצבים… אבל אני יכולה להגיד לך שזה אפשרי, רק באמת תלוי בהמון בחירות קטנות וגדולות שתבחרו לאורך הדרך (יש שייקראו להן פשרות, אבל הן לא נראו כך בעינינו), וגם אתם תוכלו להגשים את החזון הזה ולהנות ממנו גם יחד.
  אם את רוצה להתייעץ או לשמוע רעיונות, את מוזמנת לדבר איתי בפרטי!

  • Noga Sadan says:

   אני שמחה לשמוע שאני לא לבד במערכה 🙂 לפעמים זה מרגיש כאילו כל עולם החתונות יצא מכל פרופורציה, ואני תוהה איך באמת אנשים מממנים חתונות כאלה יקרות (כששאלתי מפיקה שפגשנו איך זוגות שעושים חתונה בטבע מכסים את ההוצאה היא פשוט אמרה לי: הם לא). זה מייאש אבל גם מחייב אותנו לחשוב מחוץ לקופסה ולראות איך אנחנו יכולים בתקציב מאוד מוגבל לעשות חתונה שהיא שלנו ושאנחנו שלמים איתה. זה מאוד מנחם לשמוע גם קולות שפויים כמוך שמחזקים אותי ומוכיחים שזה אפשרי. תודה רבה!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.